Гучна справа в Рівному – розслідуються злочини найвідомішого афериста в місті

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що проти відомого в Рівному кримінальної афериста А. Федорчука дали свідчення кілька потерпілих. До цього Федорчук раніше вже затримувався правоохоронними органами за співучасть в декількох гучних справах. Відзначається, що довгий час аферист «тримав в страху» ціле місто.

Отримано підтвердження факту затримання столичними силовиками ДСР НП України Федорчука за фактом вимагання в одного з громадян Італії грошових коштів на загальну суму в 120 тис. Доларів. Додатково ведеться опрацювання в рамках декількох справ про переоформлення незаконних дій підприємства «Реєстраційна служба» Маломощаніцкого сільської ради, розташованого в Рівненській області. На слід зловмисників вийшли представники СБУ по області, а справжні власники власності в цій справі зазнали збитків на суму близько 20 млн гривень.

Що відомо по даній справі?

До цього наводилися відомості про те, що представники силового відомства провели успішне затримання виконавця відомих раніше обстрілів і підпалів будинків, що належать Віктору Пустинський. Останній більш відомий під прізвиськом «Порожній». Звинувачення у справі наполягає на участі зловмисника в підпалі транспортного засобу, що перебуває у власності колишнього депутата і підприємця А. Остапчука. Згідно з матеріалами справи, він переплутав машину з власним автомобілем І. Голоду. Також представники слідства вказують на факт побиття «кіборга» Романа РУДЕЙЧУК. Інцидент стався ще в 2016 році біля ресторану «Блюз». Рудейчук був відомий отриманням поранення при участі в конфлікті на сході України.

Під час обшуку гаража, що належить «Порожньому», силовиками було конфісковано близько 10200 одиниць стрілецької зброї та боєприпаси. Додатково були виявлені гільзи від автомата Калашников, який використовувався під час обстрілу приватного будинку одного з суддів Рівне. До цього суддя виніс справедливий вирок у рамках справи проти місцевого кримінального авторитета.

В процесі надання свідчень Пустинський повідомив слідству, що брав участь в обстрілі будинку судді, а сама акція виконувалась на замовлення Федорчука. З метою обману слідчих гільзи збиралися в пакетик, а на місці злочину були залишені ті, які спеціально привезені бійцями із зони АТО. Під час обшуку також було вилучено записи щодо жертв підпалів, які планувалися в майбутньому на 2020 рік, інша інформація про перспективні плани Федорчука.

Додатково слідчі звертають увагу на те, що до числа потерпілих у справі Федорчука відносяться відомі представники кримінального світу з Києва та Рівного. Така особливість справи провокує загрозу для самого Федорчука. Силовики переконані, що в тюрмі обвинувачений буде в більшій безпеці. Остаточні підсумки з розслідування поки не підведені, а слідчі продовжують готувати матеріали, шукати потерпілих у справі для отримання повної картини про події.