Незвичайна крадіжка сталася в Рівному

Неповнолітній хлопець скористався ситуацією і викрав з кінцевої зупинки маршрутне таксі з трьома пасажирами в салоні. Випадок стався в Рівному в кінці лютого. Юнак побачив, як водій одного з мікроавтобусів на 51-у ом маршруті вийшов з транспортного засобу, залишивши ключі в замку запалювання.

Недовго думаючи, зловмисник застрибнув в салон, сів на водійське місце і викрав маршрутку. Водій мікроавтобуса відразу ж звернувся за номером 102 і заявив про викрадення. Викрадення стався на вулиці Млинівській. Слідчим також доведеться встановлювати, куди відлучався водій і чому залишив ключі в машині. Через неуважність водій навіть залишив права в салоні.

Угон був здійснений 16-річним підлітком, який проживає в приміському населеному пункті Малий Олексин. В цей час в салоні знаходилися і три пасажири. Про їхню реакцію на ситуацію поки нічого невідомо.

Через деякий час патрульної поліцією було затримано викрадене маршрутне таксі в центрі Рівного, на вулиці Соборній. До місця події була викликана батько неповнолітнього викрадача. Поліцейські на місці провели тест на огляд на наявність алкоголю в крові. Тест дав негативний результат.

Підлітка відправили давати пояснення з приводу викрадення маршрутки. Він заявив, що у нього не було злого умислу і він просто хотів покататися. Місцеві ЗМІ вже встигли дати інформацію, що хлопець належить до національності ромів.

Однак, на цьому історія з юним автовикрадачів не закінчується. 3 березня на пульт прийому дзвінків поліції надійшло повідомлення про викрадення мікроавтобуса маршруту №66. Транспортний засіб було припарковано на вулиці і невідомий викрав його з зупинки на вулиці Курчатова. Як виявилося, «викрадач маршруток» проявив себе вдруге за тиждень – ним виявився все той же неповнолітній житель селища Малий Олексин.

На цей раз хуліган був затриманий на викраденому мікроавтобусі вже на вулиці Золотеевской, яка знаходиться в протилежному кінці Рівне. Огляд знову показало, що хлопець був тверезий. Правоохоронці поки що не повідомляють, чи якась стаття загрожує малолітньому хулігану і чи будуть змушені його батьки платити штраф. Про повторних причини викрадення маршрутки також невідомо.